Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji

 

To już będzie ostatnie spotkanie 2 edycji BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA.

16-17-18 lipca 2021 zapraszamy do Górek. Po trudnym ryjewskim etapie, proponujemy na koniec, łatwy odcinek, ale najdłuższy ze wszystkich dotychczasowych - tym razem 8,7 km. Potem nastanie czas nagradzania - od czwartku 22 lipca do 28 lipca 2021 w godz. 8:00-20:00 - zapraszamy po odbiór zestawu: medal z okolicznościowym clipboardem (min. 3 zaliczone trasy) lub zestawu: medal + okolicznościowy clipboard + nagroda rzeczowa (min. 5 zaliczonych tras) tylko osobiście, do Kompleksu Sportowego przy ul. Wiejskiej WEJŚCIE NR 2 (podajemy pomocny tel. 55 6465801). 

Nagradzanie połączymy z rozdawaniem worków i rękawiczek dla chętnych do dobrowolnego sprzątania lasu (można będzie zabrać dodatkowe worki dla znajomych). 30 lipiec - 1 sierpień (piątek-sobota-niedziela) - indywidualnie posprzątamy dowolnie wybrany las Nadleśnictwa Kwidzyn i zostawimy napełnione worki w jednej z 7 lokalizacji "otaśmowanych miejsc zrzutu" (szczegółową instrukcję i wskazówki otrzymacie razem z workami na śmieci).

Organizatorzy przez 6 miesięcy bardzo się starali, żeby impreza ODPOCZNIJ OD FOTELA Wam się podobała, więc liczymy, że ładnie podziękujecie udziałem, we wspaniałej naszym zdaniem, dobrowolnej akcji "POSPRZĄTAJMY WSPÓLNIE LAS".


Mapa trasy 12 do pobrania tutaj

Mapa dojazdu do trasy 12 do pobrania tutaj

 

 

 

 

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.